Warning: include_once(/home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/pivot/pv_core.php) [function.include-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/archives/archive_2009-m08.php on line 10
Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/pivot/pv_core.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/archives/archive_2009-m08.php on line 10
rickdekikker.com
rickdekikker.com
Roelof Luinge show
Een scheidsrechter, a.k.a. arbiter, is volgens Wikipedia de hoogst aangewezene die moet toezien op het toepassen van de spelregels. Een scheidsrechter heeft veelal assistenten zoals vierde officials en grensrechters, tegenwoordig hulpscheidsrechters. In het veld is de scheidsrechter, zoals de cornervlag, een zogeheten dood element. Iedereen vanaf zestien jaar of ouder kan de opleiding scheidsrechter volgen en een bijhorend examen afleggen. De geslaagde kandidaten worden dan stagiair. Daarna volgt de cursus 'benoeming', je bent dan een echte scheidsrechter. Echte scheidsrechter zie je niet tijdens een wedstrijd. Ze zorgen ervoor dat de spelregels worden nageleefd en mocht het spel te ruw worden, delen ze af en toe een kaartje uit.
Er zijn echter ook scheidsrechters die hun eigen show hebben. Ze betreden het stadion als ware het een showbühne. Ze nemen bezit van het 'toneel' en zwaaien naar het publiek. Het publiek dat in groten getale is komen opdraven voor de artiest en zijn show. Niets wordt aan het toeval overgelaten. Gebruind door zon of zonnebank en volgens de laatste trends gekleed; een groene 'specsavers' outfit. Het volk scandeert zijn naam, nog voor het stuk überhaupt begonnen is. Nadat het orkest de eerste noten van de overture heeft inzet paradeert dit soort arbiter over het veld als een omhoog gevallen turfsteker. Stervende zwanen, schwalbes, zelf duetten van andere artiesten vallen in het niet bij deze 'groene' mastodont. Medespelers en publiek proberen zijn spel te volgen, maar zelfs de soufleur valt stil. Tijdens de voorstelling strooit hij met zijn 'visitekaartjes' alsof z'n leven er vanaf hangt. Hij deinst er zelfs niet voor terug om het coulissen volk weg te jagen wanneer deze geheel onwetend zijn toneel betreden.
Als bevoorrecht mens heb ik reeds meerdere keren een soortgelijke one man show mogen aanschouwen. Gisteren nog, in een afgeladen Rotterdams theater, mijn favoriete artiest. Het publiek was door het dolle en de artiest genoot zichtbaar. Ik zeg u, het Scala van Milaan valt in het niet. Het was weer geweldig Roelof. Alvast toi toi toi voor de volgende show!
Staat Nederland een burgeroorlog te wachten? Dat is zeer wel mogelijk, aldus schrijver/essayist Ian Buruma vandaag in NRC Handelsblad, al vermijdt hij dit woord zorgvuldig. Aanleiding voor zijn betoog is het ontslag in Rotterdam van bruggenbouwer Tariq Ramadan. Buruma noemt het opvallend dat Ramadan een haatsymbool is geworden onder mensen die het eens zijn met de ideeen van Geert Wilders. In Nederland is de afkeer van moslims langzamerhand zo groot dat alles en iederen op een hoop wordt gegooid. Iemand als Ramadan wil dat Europese moslims zich gedragen als democratische burgers. Zelf is hij een gelovige, maar ook een democraat. Edoch, in de ogen van velen is de islam als zodanig een bedreiging voor de westerse beschaving en is degene die toenadering zoekt een laffe collaborateur, een islamitsiche wolf in schaapskleren. Buruma zegt dat dit klimaat vermoedelijk een gevolg is van de globalisering. Voor veel mensen in achterbuurten is de globalisering een bedreiging - banen verdwijnen, mensen komen van elders tussen hen in wonen en nationale regeringen hebben steeds minder macht. In arme buurten komt die klap veel harder aan dan in Wassenaar of op de Amsterdamse grachten en van dit nieuwe onbehagen maakt iemand als Wilders handig gebruik, al erkent Buruma dat menige immigrant hier door zijn gedrag ook geen reclame maakt voor de aanwezigheid van veel buitenlanders. Maar nu de crux van zijn betoog. Als veel Nederlanders inzake moslims niet langer het verschil wensen te zien tussen gelovigen en revolutie, tussen orthodoxie en geweld, dan gaan er verschrikkelijke dingen gebeuren. Dan zal de samenleving verdeeld raken in twee kampen tussen moslims en niet-moslims. "En dan begint het bloed pas goed te vloeien." Islamitische extremisten willen niets liever, zo beweert Buruma. En sommige Nederlandse racisten zullen deze ontwikkeling ook met tevredenheid zien plaatsvinden. Maar het zou kunnen dat er op dit moment veel sympathisanten van Geert Wilders zijn, die nog een keer gaan schrikken als ze ontdekken wat er staat te gebeuren. (Bron: NRC Handelsblad)
In de plaatselijke courant TC Tubantia, bestaat de mogelijkheid te reageren op forums en
artikelen. Zo weet de redactie wat er leeft en sommige bijdragen worden ook gepubliceerd in de papieren krant. In de artikelen die over voetbal gaan, lopen de emoties nogal eens hoog op. De rivaliteit tussen Heracles en FC Twente loopt er als een rode draad doorheen. Waarom de redactie de reacties controleert snap ik, maar hoe ver moet een controle gaan? Onderstaand enkele reacties, leest u even mee:
Twente voetbalde ongeinteresseerd en verwaand. Tegen zo'n ploeg als Den Haag moet het veel meedogenlozer. Niet gemeen, maar effectief en fel. Twente is nu geen ploeg dat internationaal meedoet. In de aanval zitten ze veel te veel te overwegen van "wat zullen we gaan doen". De tegenstander kan zich dan al lang weer herstellen. Er moet dus nog wel wat veranderen. N'kufo moet veel gevaarlijker worden; hij sukkelt maar wat. En Ruiz moet met zijn gepingel zich niet steeds vastlopen. Kortom, Mc Laren: werk aan de winkel!
mart - 16-08-2009 | 12:25
FC Twente boven aan, daar zijn heel veel cluben Jaloers op De Snaveltjes reageren vandaag niet Son Hengelo - 16-08-2009 | 17:11
@martin
Tis jammer dat hij nog steeds geen woord nederlands spreekt hij is daarin net zo traag als hoe hij loopt intregeren moet die dus ook nog eigenlijk moeten ze zijn
werkvergunning innemen want hij voldoet niet aan de eisen men moet
nederlands leren en kunnen spreken en jan vennegoor had dit ook kunnen bereiken maar die was al eerder weg Herman - 16-08-2009 | 17:11
@ Herman de zeurman
Wat maak je druk om hem. Kufo komt om te voetballen en de helft van de buitenlanders kunnen wij helemaal niet verstaan. N,,Kufo doet temenste zijn best...Zeurman
albert - 16-08-2009 | 21:36
@ scott
FCT zit schijnbaar niet goed in je vel.
Als ik jouw was zal ik maar immigreren.
Want FCT blijft boven Heracles.
Maar immigreer wel buiten Europa want FCT zit nog steeds in Europa
Doei R-dam 0-116-08-2009 | 19:21
Waarom zou twente geen bod
uitbrengen op Honda. Munsterman moet gewoon met Wessels om de tafel
voor een constructie. Stel deze betaalt zes of zeven miljoen en krijgt
bij doorverkoop twee miljoen winst. Je verkoopt hem voor tien miljoen
dan heb je nog een miljoen winst en een of twee jaar een hele goede
speler. Maar een miljoen of twaalf zit er ook wel in dan heb je drie
miljoen winst. Voor Wessels is dat makkelijk te doen en een goede
cheste van de sponsor naar twente. sjuul - 16-08-2009 | 21:37
De Spaanse voetballer Daniel Jarque, aanvoerder van Espanyol is tijdens een trainingskamp in Italië overleden. Ploeggenoten vonden hem
bewusteloos in zijn hotelkamer nadat hij niet was komen opdagen voor
het eten. Ondanks het gebruik van een defibrillator kon zijn leven niet
worden gered.
Een rij-instructeur die een leerling dwingt tot sorry zeggen tegen de zojuist beledigde zon. Grappig en veelvuldig gebruikt in het dagelijkse. Vanaf vandaag is Eneco 'fan van duurzaam', dus van fietsen enzo. Fraulein van Moorsel is het nieuwe gezicht in de commercial van deze energie 'boer'. Vanavond om 19.15 uur te zien in de vroege editie van Shownieuws, nu bij de Kikker!
De zeven weken oude baby van een Nederlands stel in Frankrijk heeft een dodelijke val gemaakt op een pier. De moeder van het meisje liet de kinderwagen even los om een foto te maken, waarop het wagentje naar beneden rolde, omsloeg en zeven à acht meter lager een betonblok raakte. De ouders wandelden op de pier van de noordwestelijke kustgemeente Erquy (Bretagne), samen met hun andere dochtertje van drie en een bevriend stel, eveneens uit Nederland. Reddingswerkers brachten de zwaargewonde zuigeling naar het ziekenhuis in de plaats Rennes, waar die even later overleed. De aangeslagen ouders krijgen psychologische begeleiding. (nu.nl)
FC Twente speelt vandaag in het schilderachtige Enschede in de derde voorronde van de Champions League tegen Sporting Lissabon. De Grolsch Veste is uitverkocht, en het staat 0-0. De winnaar plaatst zich voor de vierde en laatste voorronde van de Champions League. De Portugezen hebben genoeg aan een gelijkspel met één doelpunt, FC Twente moet winnen. Een 0-0 en strafschoppen behoort tot de mogelijkheden, maar liever een ronde verder via een reguliere overwinning. Sporting zal op de counter spelen, met haar lepe spitsen. Boschker zit vanwege een schorsing op de tribune, de rest van de selectie is fit! Uiteraard zijn we erbij, zomeravond voetbal!
Als gynaecoloog vroeg men mij wel eens: 'wat adviseert u nou, borstvoeding of flesvoeding?' Dan zei ik altijd; borstvoeding wil wel maar u moet er wel rekening mee houden dat een tepel niet eerder steriel is tenzij je hem tien minuten hebt uitgekookt.
Warning: include_once() [function.include-once]: open_basedir restriction in effect. File(/home/virtual/site69/fst/var/www/html/extensions/moblog/fetchmail.php) is not within the allowed path(s): (/home/dardkikker/:/tmp/:/var/www/:/usr/local/lib/php/:/etc/virtual/) in /home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/archives/archive_2009-m08.php on line 676
Warning: include_once(/home/virtual/site69/fst/var/www/html/extensions/moblog/fetchmail.php) [function.include-once]: failed to open stream: Operation not permitted in /home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/archives/archive_2009-m08.php on line 676
Warning: include_once() [function.include]: Failed opening '/home/virtual/site69/fst/var/www/html/extensions/moblog/fetchmail.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /home/dardkikker/domains/rickdekikker.com/public_html/archives/archive_2009-m08.php on line 676