Een stomdronken man heeft het ademanalyseapparaat van de politie in Maarssen op tilt laten slaan. De man was laveloos uit zijn auto geplukt en
meegenomen voor een ademanalyse. Het apparaat gaf eerst de enorm hoge
dosis van 1290 microgram alcohol in een liter bloed aan; de tweede
meting kwam zelfs uit op 1457. Vervolgens gaf het apparaat aan dat er geen
metingen meer mogelijk waren door een te hoge concentratie alcoholdamp
in de omgeving. Die damp was afkomstig van de straalbezopen 49-jarige
man uit Deventer. Vervolgens heeft een arts bloed afgenomen; de analyse
daarvan neemt enkele weken in beslag. De man is sowieso zijn rijbewijs
kwijt.
Politieagenten schrijven dit jaar ongeveer tien miljoen snelheidsboetes uit. In bijna driekwart van de gevallen gaat het om snelheidsovertredingen voor automobilisten die slechts vier tot tien kilometer per uur te hard rijden. Dat zijn ruim 7 miljoen boetes voor de kleinste snelheidsovertredingen. Maar de politie is geen bonnenfabriek is hoor, duh! Ze zijn niet uit op een quotum, maar op vergroten van het gevoel gepakt te kunnen worden voor te hard rijden. Kan me niet voorstellen dat agenten blij zijn met het uitschrijven van bonnen bij kleine overtredingen. Het lijkt alsof ze zich alleen maar bezig houden met kleine overtredingen. Zou er al eens, zomaar spontaan, een steen door de voorruit van een 'flits-auto' zijn gevlogen?
Het was alweer een tijdje stil rondom Maradonna. Hij schijnt te 'Sonja Bakkeren', snuift niet meer, tenminste niet in het openbaar en bij oom Fidel is ie al een tijdje niet op visite geweest. Beledigen doet ie overigens wel. Afgelopen weekend, tijdens een wedstrijd in Buenos Aires, ging Maradonna tekeer tegen de Italiaanse tennisser Starace. De tennisser uitte zijn frustraties bij de umpire die, met de hulp van de Argentijn Nalbandian, de zaak zustte. Naast trammelant schoppen op de tribune kent Diego ook spijt.
Als (niet) voetballiefhebber kent u Maradonna welicht van zijn 'hand van God' doelpunt tegen Engeland. De Argentijnse ster van weleer gebruikte in 1986 zijn hand bij zijn treffer in de kwartfinales van het WK. Diego kan er niet meer mee leven en bood zijn excuses aan; "als ik terug zou kunnen keren in de tijd om mijn excuses aan te bieden en de geschiedenis te herschrijven, zou ik dat doen", aldus de Argentijn. Dat zijn cocaïnegebruik veel invloed heeft gehad op zijn loopbaan moge duidelijk zijn. Tijdens datzelfde WK werd meneer zelfs naar huis gestuurd. Het witte poeder zat nog aan z'n neus tijdens de warming up. Als voormalig stervoetballer heeft hij naar mijn mening nog steeds een voorbeeldfunctie. Aan u het oordeel of hij daar wel of niet goed mee omgaat.
Voor velen is vloeken het verzamelbegrip voor allerlei vormen van grof taalgebruik. Vloeken is het misbruiken van de naam van Jezus Christus. De naam van God heeft voor gelovigen een diepe betekenis. Als je Gods
naam als ondoordachte uitroep of als krachtterm in de mond neemt, haal
je die naam naar beneden. Gelukkig hoeft Jezus het niet zo frequent meer te ontgelden. We vloeken tegenwoordig liever in het Engels. Nadat jongeren er al mee waren begonnen, zeggen nu ook zestigers en zeventigers vaak shit of fuck. Ook de lelijke ziekte komen steeds vaker voorbij. Krijg de kanker, pest, aids, tering, in een onwillekeurige volgorde. Mijn 'krachtterm' is fock, zowel bij postieve- als negatieve omstandigheden. Heeft u ook een woord, dat u wel eens ongewild ontglipt?
It's time to tear this place down
I've got the last gig on my mind
Not seen my friends in ages
Have i been left behind?
Fly to El Salvador
I don't know why and i don't know what for
I've seen the picture for myself
Where did that label go?
I tried it out but it didn't work so
i'll choose the picture for myself
U weet natuurlijk als geen ander dat de titel boven dit artikel 'dood doet leven', een tikkeltje vreemd is. Niet zo heul vreemd, maar een tikkeltje. Het gaat namelijk om dode beesten, kadavers. Dode beesten zijn in de natuur onmisbaar. De één z'n dood is de ander zijn brood, maar dan anders. Wat wil het geval. De grote opperboswachter van Staatsbosbeheer in de Ooijpolder had een leuk plannetje; we rijden een Ree dood en laten het kadaver over aan moeder natuur. De grote opperboswachter heeft naast zijn prachtige uniform en Japanse 4x4 ook nog een kekke webcam. En weet u wat nou zo bijzonder is, op internet zijn beelden te zien van de doodgereden ree, op een heuse webzijde. U kunt, wanneer u dat wilt, 24 uur per dag de beelden bekijken van het kadaver in ontbinding. Vossen, steenmarters en kraaien kijken met u mee en ruimen en passant de hele teringzooi op. Ik hoor u denken 'bah wat vies', maar dat is het dus niet! Dit is de natuur mensen, u moet op deze manier vertrouwd raken met dode dieren in de natuur. De grote opperboswachter van Staatsbosbeheer is trouwens nog aan het sleutelen met z'n webcam. Voorlopig biedt YouTube uitkomst.
Nederland weest op uwen hoede, binnenkort lijkt er weer een grote gekte uit te breken. De blauwe rakkers komen eraan. AH gaat met de smurfen in zee! Dit allemaal ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van deze kleine blauwe rakkers. De supermarktketen heeft bijna dertig miljoen smurfen klaargestoomd om het land te overspoelen. Bij besteding van 15 euro krijgt een AH klant een smurf. Naast kleine smurfjes heeft AH ook grote pluche smurfen klaarliggen. Voor de pluche versie moet u echter punten sparen en bijbetalen... zucht. Vader Abraham's schuld, grijze baardaap!
Wat is er aan de hand in het schone Twenteland. Gaat' zitten, ik praat u even bij. Vroeger, toen seks vies was en de lucht schoon, was een telefoonboek in Twente overbodig. Telefoonnummers toverden we tevoorschijn uit de blote kop. Tegenwoordig gebruiken we in Twente, net zoals in de rest van Nederland, het alom vertrouwde telefoonboek. Maar wat wil het geval. Het recent gepresenteerde Twentse telefoonboek wordt gesierd door een kleurrijke plaat van het Arke Stadion, de thuisbasis van FC Twente. Een vrolijke cover, met al die gekleurde stoeltjes. Kleur doet het gewoon beter dan zwart wit... Tot zover niets nieuws. De cover is echter bij artsrivaal Heracles Almelo in het verkeerde keelgat geschoten. Een Twente cover op het grote nummerbelboek voor 2008 is natuurlijk wreed als je in Almelo woont!
Ik weet dat het lastig is, maar verplaatst u zich eens in de gemiddelde Almeloër; alles wat met 053 te maken heeft is 'slecht', 'zij zijn groot en ik is klein' en na de derby (2-1) van afgelopen weekend stijgt de adrenaline helemaal bij het zien van rood. Nico-Jan Hoogma, technisch directeur bij Heracles is not amused en wil de telefoonboeken gaan verscheuren. Twente-voorzitter Joop Munsterman wist nergens van en is blij met deze free publicity. De Telefoongids handelde volgens een zegsman met goede bedoelingen. Ze probeerden een plaatje te kiezen dat representatief en karakteristiek is voor Twente. 'Mission Accomplished'.
Voor de telefoongids 2009 doen we als tegenprestatie een cover van Woonboulevard Almelo... of heeft u een creatievere oplossing?
Op welke plaats een club eindigt in de competitie lijkt bij dit bericht onbelangrijk. Hier gaat het om de pegels! De Money League over het afgelopen seizoen is bekend. Op de eerste plaats staat de Spaanse Koninklijke met een omzet van 351 miljoen euro. Dat is 20
procent meer dan in het jaar daarvoor. Voor Real Madrid, want daar hebben we het over, is het de derde opeenvolgende keer dat de club bovenaan eindigt. Nederlandse clubs komen in de top twintig overigens niet voor.
1. Real Madrid (351)
2. Manchester United (315)
3. Barcelona (290)
4. Chelsea (283)
5. Arsenal (263)
Met een beetje mazzel zitten we binnenkort, net als vroegah, ouderwets met het bord op schoot naar Studio Sport te kijken. De NOS lijkt namelijk de voetbalrechten binnen te halen. Campingzender SBS haakte af, na twee keer een bod te hebben uitgebracht. Die bieding van RTL4 was veuls te laag. Even ter informatie... Talpa ging in het verleden ongeveer 35 miljoen 'achteruit' bij het binnenhalen van de voetbalrechten. 'Studio Sport' gaat 'slechts' een slordige 12 miljoen euro per seizoen betalen voor de rechten. NOS is een vette kanshebber dusch, ik maak een vreugdedansje!
Met korting de kat laten castreren of steriliseren? Dat kan vanaf
Valentijnsdag bij de dierenartsen in het altijd bruisende Twente. De actie is opgezet
door de afdeling Oost Twente van de Dierenbescherming en loop tot
maandag 31 maart. Leden van de Dierenbescherming krijgen 10 euro
korting, niet-leden krijgen een korting van 5 euro. Met
de actie wil de Dierenbescherming Oost Twente benadrukken hoe
belangrijk het is dat katteneigenaren er tijdig voor kiezen hun dier te
laten 'helpen'. Alleen zo kunnen de gevolgen van de kortstondige liefde
tussen dieren worden vermeden: ongewenste nesten jonge dieren en nog
meer katten in Nederland. Want het aantal katten blijft
groeien en daarmee ook het aantal zwerfkatten. Veel mensen nemen een
nestje zonder er bij na te denken of er een geschikt huis is. Wanneer de Twentse ziekenhuizen deze actie gaan overnemen is niet bekend. Mensen die kortstondig de liefde bedrijven, zwerven of worden gedumpt blijven dus voorlopig nog even in het ongewisse.
KPN-topman Ad Scheepbouwer had een iPhone, maar vond het een behoorlijk nutteloos
apparaat. Adje klaagde dat de batterij te snel leeg was en dat het touchscreen niet beviel. Adje is ook niet onder de indruk van de iPhone-verkoop in Duitsland, waar KPN actief is met dochterbedrijf E-Plus. Ondanks Scheepbouwers minachtende opmerkingen over de iPhone wil hij het toestel graag in Nederland verkopen. De vraag is waarom Adje een product wil verkopen waarin hij zelf niet gelooft. Een bijzondere manier om interesse te
tonen.
Gerard Kemkers zei nimmer een potentiële wereldkampioen in Paulien van Deutekom te hebben gezien. Voor hem, de man met het scherpe oog voor talent, was Van Deutekom hooguit een wereldkampioen ‘qua motivatie’. Hard werken en in zichzelf geloven, nooit opgeven en altijd doorgaan.
Adrie Koster raakt verstrikt in het net dat van Ajax een bijna onmogelijke club maakt voor een trainer. Was hij geen tussenpaus geweest om de periode tussen Ten Cate en vermoedelijk van Basten te overbruggen, dan zou ook hij sneven in het Amsterdamse spookhuis.
Mountainbiker Axel Bult blijft grossieren in prijzen. Nadat de inwoner uit Lonneker vorig jaar oktober in Eijsden nationaal kampioen mountainbike marathon kampioen werd en bij het eerste wereldkampioenschap veldrijden voor studenten een eervolle tweede plaats behaalde, kreeg hij gisteravond tijdens het jaarlijkse Sportgala de Auke Vleer prestatieprijs, behorend bij de titel Sportman van het jaar 2007. Axel Bult kreeg het sportieve kleinood uit handen van oud-topvolleyballer Bas van de Goor en sportwethouder Ed Wallinga. De andere genomineerden in deze categorie waren tennisster Pauline Wong en ruiter Wesley Heijdens.
Internetbedrijven zorgen nog dit jaar dat mensen makkelijker kunnen overstappen naar een andere aanbieder. Daarvoor hebben zij een plan van aanpak opgesteld in overleg met
staatssecretaris Heemskerk (Economische Zaken). Vanaf het eerste
kwartaal van 2008 wordt de consument via de websites van de aanbieders helder en uniform geïnformeerd over het overstapproces. In het vierde kwartaal van dit jaar kan een consument gemakkelijker
overstappen, omdat de nieuwe aanbieder de overstap voor de klant
volledig kan verzorgen. Dat geldt ook voor de meer complexe contracten
waar de internetdiensten gebundeld zijn met telefonie- en tv-diensten. De nieuwe aanbieder kan straks ook regelen dat de oude contracten worden
opgezegd. (Bron: adformatie)
In Vlodrop is gisteren de Maharishi Mahesh Yogi
overleden. Dat maakte een woordvoerder van de beweging van de
Maharishi, de Transcendente Meditatie, woensdagnacht bekend. De Maharishi is 91 jaar geworden. Hij woonde sinds 1990 in Vlodrop, waar het wereldwijde centrum van de TM-beweging gevestigd is. De Maharishi begon zijn beweging in 1957 in India. In de jaren zestig van de vorige eeuw groeide zijn populariteit snel. Zijn
stoffelijk overschot wordt een dezer dagen naar India gebracht en daar
wordt op traditionele Indiase manier afscheid van hem genomen.
Mocht je toevallig in Zuid-Korea zijn, en voetballers vreemde bewegingen zien maken, dan zijn dat geen schijnbewegingen. In het zuidelijk gelegen landje Korea is zelfkastijding namelijk helemaal de bom. Enkele profs uit de hoogste voetbaldivisie zijn aangeklaagd voor het opzettelijk ontlopen van de militaire dienstplicht. Ze zwaaiden hun armen met zware gewichten eraan tegen de normale richting in of lieten ploeggenoten bovenop hun schouders springen, om zodoende de boel te kraken. Een fysiotherapeut speelde het 'spelletje' mee en hangt net als de voetballers een straf boven het hoofd. Veel atleten zien de militaire dienstplicht als hinderlijke belemmering van hun sportcarrière. Binnenkort met z'n allen bij Moo-hyun over de knie!
De Stichting Internetreclame (STIR) heeft vandaag de nieuwste cijfers over de consumptie van
internet in Nederland bekendgemaakt. Hieruit blijkt dat de surfpopulatie in 2007 is gestegen tot meer dan 11 miljoen mensen van dertien jaar en ouder. Dat is een toename van 7% ten opzichte van
2006. De gemiddelde surftijd steeg in dezelfde periode met 8% van 5,9
uur naar 6,4 uur per week. Dat is bijna een vol uur per dag. Internet
is hiermee na radio en televisie het derde medium als het gaat om tijdsbesteding aan media. (Bron: Marketingfacts)
De GGD Amsterdam hoopte flink te scoren met een online training in veilig vrijen via internet, en dat is gelukt. De belangstelling is zo overweldigend, dat de website www.vrijlekker.nl geregeld plat ligt. De pagina ging woensdag de lucht in en trok die middag al 40.000 kijkers. De cursus geeft jongeren na het invullen van een reeks vragen een 'individueel' advies over hoe je veilig en toch lekker seks kunt hebben. De GGD komt met de website omdat te veel jongeren tussen de 16 en 24 jaar oud besmet blijken te zijn met een seksueel overdraagbare aandoening (soa). Naast platjes gaat het om geslachtsziekten als gonorroe en chlamydia.
Wie hebben de meest sexy lichamen ter wereld? Die vraag ligt al dagen op mijn lippen, dat begrijpt u natuurlijk wel. De winnaars zijn acteur Josh Holloway en actrice Eva Mendes. Josh Holloway isvooral bekend als de ruige Sawyer in de hitserie Lost. Actrice Eva Mendes was onder meer te zien in de films 2Fast2Furious. Het meest sexy pasgetrouwde koppel is actrice Katherine Heigl (Grey's Anatomy) en zanger Josh Kelley. Het stel trad eind december in het huwelijk. De meest sexy glimlach behoort toe aan American Idol-presentator Ryan Seacrest.Victoria Beckham werd verkozen tot meest sexy moeder. Voorzover deze update uit de categorie 'nutteloze informatie'.